Yatak Odası Halıları

Gösterilen sonuç sayısı: 34

89,90 ₺
89,90 ₺
89,90 ₺
89,90 ₺
89,90 ₺
89,90 ₺
89,90 ₺
89,90 ₺
89,90 ₺
89,90 ₺
89,90 ₺
89,90 ₺
89,90 ₺
89,90 ₺
89,90 ₺
89,90 ₺
89,90 ₺
89,90 ₺
89,90 ₺
89,90 ₺
89,90 ₺
89,90 ₺
89,90 ₺
89,90 ₺
89,90 ₺
89,90 ₺
89,90 ₺
89,90 ₺
89,90 ₺
89,90 ₺
89,90 ₺
89,90 ₺
89,90 ₺

YATAK ODASI HALILARI

 

Yatak odaları, evlerin dinlenme, rahatlama ve canlanma alanlarıdır. Huzurlu bir şekilde uykuya geçilen, rahatlamış bir şekilde zinde uyanılan mekanlardır. Bu yüzden dekorasyonunda aksesuarlardan aydınlatmasına, mobilyalardan, perdelere ve yumuşacık halılara her detay ince bir şekilde düşünülmelidir. Bizim konumuz Yatak Odası Halıları

YATAK ODASI HALILARI NASIL OLMALI?

 

Yatak Odası Halıları her şeyden önce yumuşak olmalıdır. Sabah uyanınca ayağınızı yere bastığınızda yumuşacık, huzur veren bir his güne iyi başlamanızda etkili olacaktır. Bu yüzden yumuşak halı seçmekte fayda vardır.

Yatak Odası Halıları olabildiğince yumuşak, sıcak renk tonlarında düz ya da desenli olmalıdır. Tabi ki karmaşık desenler tercih edilmemelidir. Çünkü huzurlu bir uyku için kafa karışıklığı yaratacak dağınıklardan ve kalabalık görüntüden uzak olmak gerekir.

Yatak odaları özel alanlardır ve tamamen kişilerin ya da çiftlerin zevkine hitap etmelidir. Kısacası kendinizi nasıl huzurlu hissediyorsanız yatak odası dekorasyonunuzu o şekilde tasarlayabilirsiniz. Size tatlı hayaller kurduracak manzaralı, figürlü, çiçekli Yatak Odası Halıları tercih etmelisiniz.

Modern bir yatak odası dekorasyonu için post Yatak Odası Halıları odaya şık bir görünüm yanı sıra huzurlu bir atmosfer sağlamaktadır. Yatak odanızda kullandığınız renklerle uyumlu tonlarda post halılar seçmeniz odanıza tamamlayıcı bir güzellik katacaktır. Yatak odasının büyüklüğü ile orantılı büyüklükte halılar seçmeniz gerekir. Yatağın her iki yanında yeterli boşluk varsa her iki yana post halı atarak sabahları ilk adımınızda yumuşaklığı hissederek güne daha canlı ve pozitif başlayabilirsiniz.

Modern Yatak Odası Halıları için önereceğimiz modellerimiz, modern İskandinav tarz degrade halılar, çiçek desenli floral serisi halılar, zebra desenli halılar ve karikatür figürlü gece, mehtap manzaralı halılardır. Yuvarlak halı modellerimiz de yatak odanız için hoş bir tercih olabilir.

Klasik tarz yatak odaları için sade, düz renk ya da soyut desenli, çiçek desenli, geleneksel Çin motifli ve vintage Yatak Odası Halıları tercih edilebilir. Mobilyalarla uyumlu olduğu kadar duvar rengi, yatak örtüsü, kırlentler ve perdeler ile de uyumlu olması şık bir görünüm sağlayacaktır. Dokulu halılar yatak odasında samimi ve sıcak bir atmosfer sağlarlar.

Klasik avangart yatak odalarında, İran halısı desenli, göbekli çiçek motifli, vintage,  Siyah zemin üzerine canlı çiçekler olan Karabağ desenli ve post Yatak Odası Halıları kullanılabilir. Renk konusunda odada kullanılan renk tonları tercih edilmelidir.

Patchwork Yatak Odası Halıları hem klasik hem de modern tarz yatak odaları için kullanılabilir. Özellikle eklektik tarzda bir yatak odanız varsa pastel renk tonlarında parçalardan oluşan Patchwork halıları tercih etmenizi öneririz.

Yatak Odası Halıları seçerken zemin renk ve dokusunu da göz önünde bulundurmak gerekir. Koyu renk parke zemin için birkaç ton açık renk halı tercih edilmelidir. Bu seçim odayı ferah gösterecektir. Yatak odanız için duvardan duvara halı tercih ettiyseniz yatağın ayakucuna ve iki yanına post Yatak Odası Halıları atarak modern bir atmosfer sağlayabilirsiniz.

YATAK ODASI HALILARINDA RENK SEÇİMİ

 

Yatak odalarının salon ve diğer odalardan farkı, huzur bulma, yenilenme ve dinlenme mekanı olmalarıdır. Bu yüzden yatak odaları için renk seçimi önemlidir. Yatak Odası Halıları da odanın genelinde olması gerektiği gibi ruh halini pozitif tutacak renklerde olmalıdır.

Uyku kalitesi yükseltecek renkler, yeşil ve mavi tonlarıdır. Mavi renk sakinleştirici, yeşil renk iyileştirici özelliğe sahiptir. Leylak, lila, pudra, açık pembe gibi sıcak renkler huzur ve mutluluğun renkleridir. Yatak Odası Halıları seçerken bu renk tonlarını tercih etmek önemlidir.

Modda Home internet sitemizde beğeninize sunduğumuz gece, ay ışığı, orman, kar, mehtap, deniz manzaralı halılar özellikle yatak odaları için tasarlanmıştır. Uygun bir aydınlatma ile sıcak bir atmosfer yaratan bu Yatak Odası Halıları en fazla tercih edilenler arasındadır.

Kırmızı aşkın rengidir ve yatak odası dekorasyonunda en çok tercih edilen renklerdendir. Genellikle aksesuarlarda ve mefruşatlarda kullanılsa da kırmızı post Yatak Odası Halıları ile etkileyici bir atmosfer yakalanmış olur.

Modda Home olarak 2005 yılından beri halı imalatı yapmaktayız. Ev dekorasyonunda önemi büyük olan halıların görselliği kadar konforunun ve kalitesinin üst düzeyde olması için çalışmaktayız. Leke tutmayan, kolay temizlenen, uzun ömürlü halılarımız ile her zaman hizmetinizdeyiz.